Evlilik teklifinde tercih edilecek tektaş modelleri neler olmalı? Evlilik teklifinde seçilecek tektaş yüzük modelleri konusunda erkekler kararsız kalabilir. Bir çok tektaş yüzük modeli bulunmaktadır. Ancak hangi tür yüzük modelini seçeceğinizi yazımızın devamında inceleyelim.

Tektaş yüzük ile evlenme teklifi etmek hemen hemen tüm kadınların hayallerini süsleyen evlilik teklifinin bir parçası olmaktadır. Erkekler ise evlilik teklifinde bulunurken bir çok seçenek arasında ve organizasyon planları arasında kaybolmaktadır.

Evlilik Teklifi Yüzüğü Tasarımı Nasıl Olmalı?

Yıllardır vazgeçilmezliğini koruyan tektaş yüzükler evlilik teklifinde olmazsa olmaz yüzük modelleri arasında yerini almaktadır.

Klasik tektaş yüzük modelleri her zaman beğenilen ve eşinizi hayal kırıklığına uğratmayacak modellerin başında gelmektedir. Klasik 4 tırnaklı tektaş yüzük, klasiklerin başında gelmektedir.

Kaç Tırnaklı Olmalı?

Tektaş yüzüklerde 4 tırnaklı ya da 6 tırnaklı modeller vardır. Bununla birlikte tırnakların kalınlığı veya inceliği modelin tasarımında ve taşın ön plana çıkmasında etkileyici bir rol oynamaktadır.

Taşa dikkatleri çekmek istiyorsanız ince tırnaklı modeli seçmelisiniz. Taş büyük olduğu takdirde ince tırnaklı model oldukça gösterişli ve dikkat çekici olacaktır. Ancak tektaş yüzükteki taşınız ufak boyuttaysa tercihinizi kalın tırnaklı modellerden yana yapmalısınız. Çünkü kalın tırnaklar ile birlikte yüzük taşı destekleyerek, taşı daha büyük göstermektedir.

Bütçenize Uygun, Şık ve Işıl Işıl Bir Tektaş Yüzük

Şık ve ışıldayan bir tektaş yüzük sevdiğinizi oldukça mutlu edecektir. Sette, Swarovski zirconia taşlı tektaş yüzük modelleri ile sevdiğinize ışıl ışıl bir tektaş yüzük hediye edebilirsiniz. Gümüş tektaş modelleri son zamanların en çok tercih edilen ve revaçta takıları arasında gelmektedir. Bir çok çift gümüş tektaş yüzük modellerini tercih etmektedir.

Kaliteli ve Işıldayan Bir Taşın Özellikleri Ne Olmalıdır?

Işıldayan bir taşın berraklığı ve kesimi oldukça önemlidir. Bir çok tektaş yüzük ve yüzük taşı bulunmaktadır. Pırlanta olmayan taşlardan bazıları Çin taşlarıdır. Bu Çin taşları içerisinde barındırdığı kanserojen madde ve zaman içerisinde sararması nedeniyle tercih edilmemektedir.

Peki hangi taşları tercih etmelisiniz?

Tektaş yüzük alırken taşın kesimi ve rengine dikkat etmeniz gerekmektedir. Pırlantanın kesimi 57 fasetten oluşmaktadır. 57 faset ışıltıyı en ideal şekilde yansıtmaktadır.

Pırlanta taş olmayıp pırlantadan daha parlak bir ışıltıya sahip olan ve 57 faset kesime sahip olan Swarovski Zirconia taşları seçenekler arasında en ideali olacaktır. Swarovski Zirconia taşları kesinlikle kanserojen madde içermez ve zaman içerisinde sararma yapmaz.

Sette, Swarovski Zirconia Tektaş Yüzüklere Nereden Ulaşırım?

Sette internet sitesi üzerinden toptan gümüş takı alışverişlerinizi siteye üye olarak gerçekleştirebilirsiniz. Perakende alışverişleriniz için ise satış noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Hemen aşağıda paylaşacağımız linklere tıklayarak toptan alışveriş için kayıt olabilir veya size en yakın perakende satış noktalarımızın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sette Toptan Gümüş Alışverişi Online Kayıt İçin Tıklayın

Sette Perakende Satış Noktaları İçin Tıklayın