Gümüş kolye satın alırken dikkat etmeniz gereken durumlar ve ipuçlarını sizinle paylaşacağız. Gümüş kolye seçiminizi yaparken kombininizi, vücut yapınızı, kolyenizi kullanacağınız mekanı, hatta o anki mevsimi bile düşünerek hareket edebilirsiniz.

Gümüş Kolye Çeşitleri Arasından Hangisini Seçeceksiniz?

Gümüş kolye seçimlerinizi yukarıda sıraladığımız ve daha bir çok etmen etkileyecektir. Gerdanı açık bir kıyafet kullanırken, boyunlu bir kazak üzerine takacağınız kolye farklılık gösterecektir. Tüm bunlarla birlikte takınızı, bulunduğunuz ortam ve durumda etkilemektedir.

Günlük Kombinlerinizde Gümüş Kolye Kullanımı

Günlük giysilerinizde daha çok spor kombinler kullanıyorsanız hareketli ve objeli kolyeler tercih edebilirsiniz. Hayalet zincirli olarak tabir edilen zincirli kolyeler bir çok kolye ucu seçeneği ile gelmektedir. Gümüş kelebek kolye, çiçek, yonca, papatya ve daha bir çok kolye çeşidi arasından o günkü modunuza göre istediğinizi seçebilirsiniz.

Özel Günlerde Gümüş Kolye Kullanımı

Özel günlerinizde kullandığınız kombine bağlı olarak tektaş kolye kullanabilirsiniz. Bir akşam yemeği, davet veya düğün.. Özel günlerinizde tektaş kolye veya tektaş set tercih etmelisiniz. Gerdanı açık bir elbise tercih ederseniz, zarif ancak ışıl ışıl parlayan tektaş Sette, Swarovski Zirconia kolye tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yetecektir.

Mevsimlere Göre Gümüş Kolye Kullanımı

Mevsimlere göre gümüş kolye seçiminizi çeşitlendirebilirsiniz. Kombinlerinizi, takı ve aksesuarlarınızla tamamlıyorsanız bu önerilerimiz size yeni fikirler verecektir.

İlkbahar ve Yazın Kullanılacak Kolye Modelleri

İlkbahar yeni umutlar, yeşeren yeni çiçekleri sembolize etmektedir. İlkbaharın ilk ayı olan Mart ayı ile birlikte güneş kendisini göstermektedir. İlkbahar ve yaz aylarında konseptlerinizi yonca, çiçek, kelebek, güneş, papatya gümüş kolye çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kış ve Sonbahar’da Kullanılacak Kolye Modelleri

Sonbaharın gelmesi ile birlikte ağaçların yaprak dökümü başlamaktadır. Sonbahar denildiğinde akla ilk gelen sarı yapraklar olmaktadır. Sonbahar mevsiminde tercih edeceğiniz kolyelerin başında yaprak desenli kolyeler gelebilir. Kışın gelmesi ile birlikte daha da soğuyan havalar ile gelen kar, kar taneli kolyeleri vazgeçilmez yapmaktadır. Karlı bir havada kullanacağınız kar taneli kolye kombininizi tamamlamanız için olmazsa olmazlardan olacaktır.

Baget Kolye Kullanımı

Özel günlerinizde ışıltınızı yansıtacak olan baget kesim kolye çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Göğüs dekolteli bir kıyafet üzerine zarif bir baget kesim kolye oldukça şık duracaktır. Bu kolyeyi baget set ile tamamlayarak ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz.