Gümüş küpe ışıltısını yaşama ayrıcalığı Sette’de. Kadınların şık kombinlerini tamamlayan takılardan gümüş küpeler ışıltınızı yansıtmak için kullanmanız gereken takıların başında gelmektedir. En son trend gümüş küpe modelleri neler?

Her Kombine Uygun Gümüş Küpe Modelleri

Farklı tarza hitap eden ve farklı tasarımlara sahip gümüş küpe çeşitleri rahatça bulunabiliyor. Bir çok gümüş küpe modeli bulunmaktadır. Bu küpe modellerini inceleyeceğiz.

Gümüş Tektaş İğne Küpe Modeli

Gümüş tektaş iğne küpeler kulak memesinin tam ortasına yerleştirilir. Bu tip küpeler günlük kombinleriniz için oldukça uygundur. Küçük ve zarif bir ışıltısı vardır. Bu zarif ışıltıya bir çok farklı tırnak yapısı eşil etmektedir. Kalpli tırnak, küt tırnak ve modern tırnaklar.. Gümüş tektaş iğne küpenizi tektaş yüzük ve kolye ile de kullanabilirsiniz.

Gümüş Halka Küpe Modeli

Gümüş Halka Küpe Modeli popüler modellerin başında gelmektedir. Klasik halka küpelerin farklı tırnak yapıları ve taş sayıları mevcuttur. Tamtur taşlı olan halka küpelerde tektaş şekilde küpelerde mevcuttur. Halka küpelerin kulak memesini kavrayan küçük ya da daha büyük model çeşitleri bulunmaktadır. Swarovski Zirconia taşları ile ışıl ışıl parlayan bir halka küpe tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak.

Gümüş Sallantılı Küpe Modeli

Gümüş sallantılı küpeler kombininize hareket katacak şekilde tasarlandı. İkili, üçlü tektaşların sallandığı küpe modelleri, damla formlu tektaşlı sallantılı küpeler ve tektaş olarak kullanılan sallantılı küpe modelleri bulunmaktadır. 57 Faset kesimi ile ışıltıyı en doğru şekilde yansıtan Swarovski Zirconia taşları ile Sette’nin ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Figürlü Gümüş Küpe Modelleri

Sevdiğiniz bir figürü takı olarak yanınızda kullanmak isteyebilirsiniz. Figürlü gümüş küpe modelleri günlük kullanımlarda olmazsa olmazlarınızdan olacak.