İngiltere Düşesi Meghan Markle’ın Tarzından İlham Alın. Çoğumuzun Suits dizisinden tanıdığı ancak hayatımıza yeni kimliği İngiltere düşesi olarak hızlı bir giriş yapan Meghan Markle’ın zarif ve sade stilinden nasıl ilham alarak kombin yapacağınızı ele aldık.
Davetlerde ve günlük hayatında nötr ve sade renkler tercih eden Meghan, stilini tamamlamak için ise minimal ve şık takıları kullanıyor.

Düşes gibi siz de desenli parçaları nude tonda bir stiletto ve Sette Swarovski Zirconia gümüş küpelerle tamamlayarak göz alıcı bir günlük şıklık oluşturabilirsiniz. Zirconia taşlarının elegan diziliminden oluşan küpeler bahar şıklığınızın tamamlayıcısı olacak. Sımsıkı topuzunuzu ise spreyle sabitlemeyi unutmayın!

Meghan gibi desenli parçaları nude tonda bir stiletto ve Sette Swarovski Zirconia gümüş küpelerle tamamlayarak göz alıcı bir günlük şıklık oluşturabilirsiniz. Zirconia taşlarının elegant diziliminden oluşan küpeler bahar şıklığınızın tamamlayıcısı olacak. Sımsıkı topuzunuzu spreyle sabitlemeyi unutmayın!

Fiji’de resmi bir seromoniye katılırken görüntülenen düşes Meghan, masalsı Fiji kumsallarından ilham alan bej rengi elbisesiyle göz yormayan bir şıklık sergiliyor. Siz de kokteyl ya da davetlerde tercih edeceğiniz natürel tonlarda elbisenizi kontrast renkte ayakkabı-çanta ikilisi ve zarif gümüş bir bileklikle tamamlayabilirsiniz. Koleksiyonumuzun gözde takılarından olan Sette Swarovski tamtur gümüş bileklik asil bir tarza sahip olmanın ilk anahtarı. Son olarak görünümünüzü Meghan’ın tercih ettiği gibi doğal tonlarda bir bronzer ve şeftali rengi bir rujla noktalamayı ihmal etmeyin!