Pırlanta tektaş yerine Swarovski Zirconia tektaş yüzük tercih edilir mi? Evlilik teklifinde, sevgililer gününde, anneler gününde veya sevdiğiniz kişinin özel bir gününde hediye takı seçerken hangi taş tercih etmelisiniz?

Pırlanta tektaş yüzük bir klasik haline gelmiş takılar arasında yerini alıyor. Ancak karat ve taş büyüklüğüne göre fiyatı oldukça artan bu değerli taş yerine alternatifler düşünülmektedir.

Son zamanlarda teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte pırlanta görünümlü bir çok taş takı sektörüne girmiştir. Ancak bu taşlar pırlanta berraklığını ve parlaklığına çok yaklaşamayan taşlar olmuştur. Burada da parlaklığı, taşının kalitesi ve marka değeriyle Swarovski Zirconia ön plana çıkmaktadır.

Swarovski Zirconia mı Pırlanta Taş Mı?

Takı hediyelerinizi bir düşünceniz ve amacınıza göre tercih yapmalısınız. Bununla birlikte bütçenizi de düşünmeniz gerekmektedir. Yüksek bütçeli takı almayı düşünmüyorsanız pırlanta taş kalitesine, parlaklığına ve berraklığına ulaşan bir taş olan Swarovski Zirconia taşlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Gümüş Swarovski tektaş yüzük ile bütçenize uygun pırlanta berraklığında bir takıya sahip olabilirsiniz. Sette, tüm ürünlerinde Swarovski Zirconia taşları kullanmaktadır. Böylece ışıl ışıl takılara sahip olmanızı sağlıyor.

57 Faset ile Işıltınızı Yansıtın

Swarovski Zirconia, pırlanta kesim faset sayısına ulaşmıştır. 57 faset kesim ile en doğru ve parlak şekilde ışığı yansıtan Swarovski Zirconia sizin için doğru tercih olacaktır. Zaman içerisinde sararma ve parlaklığını kaybetmeyen Swarovski Zirconia üzerinden yıllar geçmesine rağmen ışıltısını ve berraklığını kaybetmemek üzere tasarlandı. Altından sonra en değerli madenlerden olan gümüş ile Swarovski Zirconia taşları Sette tasarımlarının zarafetiyle buluşuyor.